5 SPOSOBÓW NA UDANE ZARĘCZYNY BEZ WPADKI!

5 SPOSOBÓW NA UDANE ZARĘCZYNY BEZ WPADKI!

Zaskocz swoją wybrankę!
To do ciebie, drogi mężczyzno, kierujemy to wezwanie.
Podpowiemy jak rozwiązać potencjalne problemy.

5 powodów możliwych wpadek:
1. Nieodpowiednia forma oświadczyn
2. Zupełnie nietrafiony pierścionek
3. Nieprzemyślane miejsce oświadczyn
4. Kwiaty, za którymi nie przepada twoja wybranka
5. Twoje ubranie,które nie podkreśla wyjątkowości tej chwili

Od dawna wiadomo, że wasz sposób myślenia jest inny niż kobiet. Świetnie sprawdzacie się w sytuacjach zadaniowych, jesteście doskonałymi przywódcami ale umiejętność widzenia detali w szerokiej perspektywie to jednak cecha bardziej kobieca. Poza tym chociaż macie wspaniały związek to zazwyczaj przychodzi moment w którym ukochana czeka na wasz krok i zapewnienie jej o waszym uczuciu w postaci pierścionka z brylantem.

Pamiętaj, że dla kobiety jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych i najważniejszych momentów w życiu więc postaraj się. Każdy szczegół się liczy – czy uklękniesz, jak zapytasz o to czy zostanie Twoją żoną lub czy odbędzie się to tylko we dwoje, przy rodzicach a może na koncercie lub w czasie skoku ze spadochronem.

JAK ROZWIĄZAĆ POTENCJALNE PROBLEMY?

1. Specjaliści nie mają wątpliwości: forma oświadczyn dla większości kobiet jest bardzo ważna. Z badań, do których dotarł brytyjski dziennik „Daily Mail”, wynika, że 26% respondentek uważa swoje zaręczyny za fatalne – jedna kobieta na cztery przyznała, że marzyły o bardziej romantycznych, oryginalnych albo intymnych oświadczynach. Z kolei kilka biorących udział w badaniu kobiet wyznało także, że partner poprosił je o rękę… bez pierścionka lub nie pytając o rękę.

2. Pierścionek zaręczynowy będzie najpiękniejszym prezentem przedślubnym jeżeli dowiemy się wcześniej, co lubi nasza wybranka oraz odpowiednio dobierzemy rozmiar:
– jakie preferuje kamienie szlachetne, czy tradycyjne brylanty a może szafiry, rubiny, perły?
– jaki ma być kolor – złoty a może białe lub różowe złoto ?
– czy woli klasyczną biżuterię od jubilera czy artystyczną?
Źle dobrany rozmiar pierścionka to chyba najczęstsza wtopa dlatego temu jak go zdobyć nie wzbudzając podejrzeń poświęcimy osobny wpis.

3. No tak ale gdzie się oświadczać? Spokojnie przypomnij sobie, co ją kręci, o czym marzy, jakie miejsca wzbudzają w niej emocje lub wspomnienia:
– może tam gdzie się poznaliście lub inne miejsce z którym macie miłe wspomnienia?
– ulubiona restauracja lub w czasie koncertu ulubionej kapeli/ na meczu ukochanej drużyny ?
– a może zupełnie sami w domowym zaciszu ?
– chyba,że lubicie adrenalinę wtedy może coś szalonego i nowego jak skok ze spadochronem?
– lub po prostu możesz spełnić jej marzenia i wybrać się w podróż do Paryża albo na szczyt górski?
Nie zapominaj, że to jakie miejsce wybierzesz będzie się wiązało z obecnością świadków lub nie. Weź to pod uwagę jeśli wybierzesz publiczne miejsce raczej nie unikniecie tłumu gapiów czasem nawet gratulujących lub robiących zdjęcia.

4. O kwiatach pomyśl chociaż tydzień przed zaręczynami. Nie licz na gust kwiaciarki czy nawet florystki. Musisz wiedzieć, jakie są ulubione kwiaty twojej narzeczonej. Dla kobiety nie ma nic bardziej przykrego, niż kiedy dostaje bukiet z kwiatów których nie znosi. Jeśli nie wiesz jakie kwiaty lubi to zaciągnij ją do kwiaciarni przy okazji urodzin cioci/mamy lub innego święta jak będziecie razem wybierać bukiet na pewno się dowiesz co się jej podoba.

5. To jeszcze nie ślub i nie trzeba zakładać fraka. Ubierz coś w czym ona cię bardzo lubi albo co sama Tobie kupiła. Jeśli Twoja wybranka ma artystyczna duszę możesz wypożyczyć jakiś odjechany strój z teatru. Wszystko zależy od twojej i jej fantazji oraz poczucia humoru.

A teraz do dzieła!
Życzymy tobie najpiękniejszych zaręczyn, które będziecie wspólnie długo wspominać. Jeśli nie wiesz jak zdobyć te wszystkie informacje, pobaw się w Sherlocka Holmesa ale kategorycznie nie pytaj jej najlepszej przyjaciółki bo jest duża szansa, że nawet przez przypadek wygada się Twojej wybrance.
Kobiety wcale nie są tak bardzo skryte, chcą być obdarowywane tym co lubią; bądź uważny; może w czasie pobytu w galerii wspomni przechodząc koło jubilera co jej się podoba. Możesz też opowiedzieć jej historię zaręczyn ‘kolegi z pracy’ i zobaczyć jak zareaguje albo puścić film w którym odbywają się jakieś zaręczyny, przy odrobinie szczęścia usłyszysz o czym marzy lub co uważa za totalną żenadę.

Macie jakieś zabawne historie związane z zaręczynami, podzielcie się nimi w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *