BIŻUTERIA ŚLUBNA – AKTORKA DRUGIEGO PLANU

BIŻUTERIA ŚLUBNA – AKTORKA DRUGIEGO PLANU

  Na Waszym weselu jest tylko jedna jaśniejąca pełnym blaskiem gwiazda- to Ty droga damo połączona miłością z twoim ukochanym a reszta stanowi miłe tło.
Ozdoby są prawie tak stare jak czas, kiedy pojawił się na ziemi człowiek. Kiedyś częściej przyozdabiali się mężczyźni podkreślając swoje funkcje społeczne. Osobiście jestem fanką biżuterii Celtów i Wikingów. Jest w nich dużo mocy i wielkiego uroku. Dzisiaj to kobiety są adresatkami nieskończonej wyobraźni projektantów.
Ale drogie Panie, pamiętajcie! do ślubu nie za dużo ozdób!!! Wieczór panieński jest świetną okazją do zaprezentowania swoich kolekcji biżuterii. Biżuteria ślubna powinna pasować stylem do sukni, nakrycia głowy i czasem nawet do bukietu. Jeśli wasza suknia jest bogato zdobiona to najlepsze są delikatne dodatki. Większość z nas ma problem, bo chce dużo i żeby błyszczało ale kiedy suknia jest w stylu glamour to oczywiście pasują do niej perły, brylanty ale w wersji minimalistycznej. Styl boho będzie zachwycony towarzystwem biżuterii artystycznej z motywami roślinnymi lub piórkami. Jeśli suknia ma krój prosty, minimalistyczny to warto pokusić się o motyw kwiatowy, który doda wdzięku. Pamiętajmy- nie za dużo i nie zbyt błyszcząco. Zaprezentuję wam poniżej na zdjęciach bogactwo wyboru biżuterii ślubnej. Co prawda tendy w biżuterii na nadchodzący sezon ślubny to wszelkiego rodzaju duże kolczyki także takie plecione w stylu Indyjskim, wisiorki przypominające amulty, biżuteria z motywami roślinnami ale niezmienne króluje też elegancka klasyka.

Na koniec ciekawostka związana z biżuterią z mojego życia. Miałam wielkiego przyjaciela, który kazał nazywać się „ srebrnikiem”. Nie zdążyliśmy poznać się przed ślubem ale potem dostałam od niego garnitury przepięknej artystycznej biżuterii. Zaprojektował dla mnie drzewo z wielkimi korzeniami i ogromnym miejscem na owoc wypełniony przez biały bursztyn. To był prawdziwy odjazd, twórczy majstersztyk. Nosiłam ten wisor i czułam, jakbym była tą zaginioną żoną enta z Władcy Pierścieni.

 

Tę biżuterię od W. Kruk możecie znaleźć tu: wisiorek z piórkami (klik), złoty wisiorek (klik), bransoletka z łapaczem snów (klik) oraz bransoletka z listkami (klik).

 

Kolczyki z niebieskiem oczkiem od W.Kruk (klik), zawieszka z diamentami do Verona (klik), kryształowe kolczyki od Laoni (klik) i kolczyki w kolorze różowego złota od Abirose (klik).

 

Bransoletka z cyrkoniami od MAK-biużuteria (klik), zawieszka z perłą od W.Kruk (klik), kolczyki z diamentami od YES (klik), wiszące kolczyki z cyrkoniami diamentowymi od 4Tempora (klik).

 

Zawieszka z agatem od Brazi (klik), komplet z kwarcem od Arseneo (klik), naszyjnik ze stali i złota od Byczewski (klik), koronkowa bransoletka od Iwogg (klik).

 

Wiszące kolczyki z cyrkoniami od Novia Blanca (klik), kolczyki sutasz od Seylla jewellery (klik), komplet z perłami od Vevka (klik) oraz złote kolczyki nauszne od MAK biżuteria (klik).

To są tylko przykłady wybrane przeze mnie – mam nadzieję, że udało mi się zaskoczyć lub zainspirować Ciebie. Na stronach producentów znajdziecie wiele wspaniałej biżuterii:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *