CHARYZMA,  KREATYWNOŚĆ,  ŻYCZLIWOŚĆ,  OPANOWANIE,  OTWARTOŚĆ NA LUDZI

Przygotowanie ślubu to wielka odpowiedzialność, dlatego, wiemy, że potrzebujecie nie tyle usługodawcy, co powiernika i życzliwego doradcy.
Z nami poczujecie się bezpiecznie i komfortowo.
Potrafimy błyskawicznie reagować w każdej sytuacji.

Jest wiele agencji ślubnych. Macie ogromny wybór. My przed wszystkim życzymy Wam Szczęścia. Jesteśmy pewne swoich umiejętności, intuicji i wiedzy. Wiemy, że możemy Wam pomóc.
Nasza skuteczność wynika z sympatii do ludzi, pasji, doświadczenia i aktywności.

Tak Wielki Dzień w Waszym Życiu zasługuje na wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze.

JESTEŚMY JAK SHERLOCK HOLMES I DR WATSON

Wiemy, że doskonale dajecie sobie radę w obecnym życiu. A jednak czasem warto zawierzyć profesjonalistkom.

Dlaczego zorganizowanie ślubu/wesela jest takie trudne?
Sama organizacja wesela nie jest skomplikowana, ale odnaleźć się w gąszczu wszystkich ofert i możliwości – nie jest łatwo. Wybór macie ogromny, przebrnięcie przez strony, grupy czy funpage i znalezienie odpowiedniego podwykonawcy z wolnym terminem jest czasem bardzo trudne i niezwykle czasochłonne. My wiemy kto, co, kiedy i w jakim stylu oferuje dlatego przedstawimy Wam nie 50 opcji a kilka dokładnie dopasowanych do Waszych potrzeb. Perfekcyjne wesele jest sumą uczciwości i sumienności wielu podwykonawców a niestety z tym czasem bywa różnie. Dzisiaj wszyscy mają piękne strony internetowe i zapewniają o najwyższej jakości usług, a potem przysyłają na Wasze wesele swoich początkujących asystentów.
My zaś mamy oczy (i uszy) szeroko otwarte. Sprawdzamy każdego naszego podwykonawcę wielokrotnie oraz zabezpieczamy Was umowami. Każdy, nawet najmniejszy, tryb w tej machinie sprawdzamy osobiście. Nic nam nie umknie!

@media only screen and (max-width: 768px) {#cata_empty_space_imtuy { height :30px !important; } }