PASJA,  WIEDZA,  ŻYCZLIWOŚĆ,  SIŁA SPOKOJU

Pracujemy z radością i nie boimy się wyzwań.
Problemy rozwiązujemy metodycznie. Nie tracimy czasu na zbędne emocje.
Lubimy ludzi i cieszymy się, że w tym wyjątkowym dniu będziecie dzielić swoje szczęście z innymi, a nie myśleć o ogromnej ilości spraw do załatwienia.

Wiemy, że wiedza jest podstawą sukcesu, dlatego konsekwentnie kształcimy się u najlepszych specjalistów związanych z branżą ślubną i organizacją eventów.
Pracujemy systematycznie i z entuzjazmem. Nasze doświadczenie gwarantuje, że zajmiemy się wszystkim kompetentnie. Trafiliście do profesjonalistów, którzy dokładnie wiedzą co, gdzie i kiedy należy zrobić. Przygotowaliśmy dla Was bazę starannie wyselekcjonowanych muzyków, fotografów, florystów, stylistów fryzur, wizażystów oraz dekoratorów.

Z nami znajdziecie najlepsze miejsce na swój wymarzony Ślub w stylu, który najbardziej będzie Wam odpowiadał.

PIERWSZY KONTAKT

Prosimy o wypełnienie Ankiety Ślubnej, ponieważ chcemy poznać Wasze plany, marzenia, oczekiwania i preferencje. Informacje z ankiety pozwolą nam odpowiednio przygotować się do spotkania lub rozmowy. Po otrzymaniu Ankiety skontaktujemy się z Wami, żeby ustalić termin spotkania lub rozmowy telefonicznej (możliwy także kontakt przez skype’a).

SPOTKANIE

Jest zupełnie niezobowiązujące i bezpłatne – My poznajemy Was, wasze oczekiwania i pomysły. My przedstawiamy różne oferty. Wy zaś decydujecie, jakim zakresem współpracy jesteście zainteresowani. Jesteśmy otwarci i elastyczni. Doradzamy, odpowiadamy na wszystkie pytania. Podążamy za nowoczesnymi technologiami, więc jeśli mieszkacie gdzieś daleko lub za granicą, to oczywiście możliwa jest rozmowa przez Skype, Whatsapp…

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Na podstawie rozmowy i Ankiety Ślubnej przygotujemy specjalnie dla Was ofertę Naszej Agencji i prześlemy ją do Was.

PODPISANIE UMOWY

Po podpisaniu umowy przystąpimy metodycznie do realizacji Waszego ślubu i wesela.
Od tego momentu nie musicie się niczym stresować – My działamy pełną parą, rozpoczynamy przygotowania do Waszego Dnia.