Jesteśmy szczęśliwymi kobietami. Mamy rewelacyjne rodziny i cudne dzieci.
Dzieli nas ćwierć wieku, ale łączy chęć sprawiania radości i profesjonalny stosunek do pracy.

galazki-02
IMG_9024

Dominika Radzimińska
certyfikowany wedding planner

Ukończyłam kurs organizacji wesel oraz eventów w jednej z najbardziej prestiżowych Agencji Ślubnych w Polsce. Aktualnie organizuję ceremonie zaślubin i przyjęcia weselne na terenie całej Polski.

z wykształcenia inżynier bioinformatyki….
Od dzieciństwa uwielbiałam wszystko organizować; najpierw były to imprezy rodzinne, potem szkolne, festyny osiedlowe czy też festiwale kulturalne. Pierwszy ślub przyjaciół przygotowywałam jako osiemnastolatka. Było to garden party na ponad 100 osób w stylu góralskim z uroczą zakopiańską kapelą. Oczywiście przez całą uroczystość towarzyszył mi niepokój wynikający z poczucia ogromnej odpowiedzialności, ale mój zmysł organizacyjny oraz intuicja mnie nie zawiodły. Sprawdziłam się również jako koordynator dużych tygodniowych imprez plenerowych – samodzielnie zarządzałam logistyką cateringu serwującego posiłki dla ponad półtora tysiąca osób. Pracowałam w hotelach w Irlandii. Moim zadaniem było utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi klientów zagranicznych. Zakochałam się i wróciłam nad Wisłę.

galazki-02
IMG_8915

Aleksandra Radzimińska
Florystka, Event manager

Piękno powstałe z pasji.
Uwielbiam naturę i dobrze się w niej czuję. Od dzieciństwa układam bukiety, najpierw tylko te oparte o roślinność na łąkach a potem z tego co rośnie w lasach i w ogródku babci. Nie zobaczycie przy moim nazwisku certyfikatu ukończenia kursu florystyki…nie dałabym rady. Komponowanie bukietów przypomina trochę pisanie poezji. Nie wystarczy znać słowa ani nawet ich znaczenie. Piękno poezji tkane jest przez metafory i inne środki artystyczne a wyjątkowość utworu objawia się przestrzenią pomiędzy wierszami. Nigdy nie zrobiłam dwóch takich samych bukietów. Mam na koncie także wiele aranżacji florystycznych na weselach i eventach. Lubię asymetrię bo ona daje poczucie wolności i nam i roślinom.

Kilkanaście lat pracowałam jako specjalista od PR i marketingu, organizując duże eventy dla Komisji Europejskiej, niepublicznych szkół wyższych i jako wolontariusz dla hospicjum we Wrocławiu. Byłam współorganizatorem Jarmarku Świętojańskiego w Poznaniu, pomysłodawcą i organizatorem Spotkań Kultur we Wrocławiu oraz festiwali kultur we Wrocławiu i w Lublinie.

Dziękujemy fot. Weronice Markiewicz za piękne zdjęcia oraz właścicielom restauracji Insomnia za udostępnienie cudownych wnętrz.