WSZYSTKO CO POWINNAŚ WIEDZIEĆ O ZAKUPIE SUKNI ŚLUBNEJ

WSZYSTKO CO POWINNAŚ WIEDZIEĆ O ZAKUPIE SUKNI ŚLUBNEJ
Nie zamówiłaś jeszcze sukni ślubnej a bierzesz ślub w 2018 roku  – już czas!
Nie odkładaj zakupu sukni na ostatnią chwilę.
W salonach zazwyczaj są suknie w „uniwersalnych” rozmiarach i potrzebna nawet kilku miesięcy na zamówienie lub uszycie konkretnego modelu poza tym krawcowe potrzebują też czasu na wprowadzenie poprawek. Dlatego jeśli planujesz ślub w sezonie 2018 to już najwyższy czas wybrać suknię ślubną.

No tak ale na co się zdecydować? Zastanawiasz się co jest „modne”, w jakim fasonie będziesz dobrze wyglądać? Jest bardzo dużo możliwości a chodzenie od salonu do salonu jest strasznie czasochłonne.

Moda….modą, nie ma co się tym tak bardzo przejmować. Wiadomo, że suknie z kolekcji 2018 będą wpisywały się w tegoroczne trendy ale najważniejsze żebyś Ty się czuła WYJĄTKOWO, PIĘKNIE i było Ci WYGODNIE!

Polecam udać się w pierwszej kolejności do dobrego salonu gdzie sprzedawczyniami są konsultantki/doradczynie, które doradzą nam który krój podkreśla zalety naszej sylwetki i ukrywa mankamenty oraz dobiorą odpowiedni kolor a tych jest naprawdę dużo. W zależności od typu urody – chłodny lub ciepły inny odcień sprawi, że twoja skóra będzie wspaniale wyglądać. Ważne też żeby dobrać suknię do stylu przyjęcia zupełnie inne modele będą pasować do eleganckiego przyjęcia glmour a inne boho czy rustic w stodole. Oprócz tego będziesz miała możliwość przymierzyć biżuterię oraz ozdoby (wianki, grzebyki itp.) sprawdzisz w czym ci do twarzy i co pasuje do sukni.

Po takiej wizycie zazwyczaj wiesz czego szukasz. Jeśli w salonie, który odwiedziłaś nie ma modelu w cenie którą chcesz zapłacić trzeba rozpocząć poszukiwania internetowe. Na szczęście teraz wszystkie salony zamieszczają kolekcje w internecie, więc nie trzeba tracić czasu na chodzenie. Gdy internetowo już znajdziesz suknię w satysfakcjonującej cenie nie odkładaj wizyty w salonie. Optymalny czas na zakup i dopasowanie sukni to pół roku przed ślubem. Wtedy salon ma odpowiednio dużo czasu na zamówienie wybranego modelu, wprowadzenie zmian i przymiarki.

Uważajcie na przeróbki, zazwyczaj w salonie powinni Wam powiedzieć co można a co nie – bez naruszenia konstrukcji sukni. Lepiej zdecydować się na drobne zmiany takie jak zmiana długości rękawów, wielkość dekoltu, długość sukni, doszycie/odprucie kryształków lub dołożenie paska/szarfy.

Niestety znam historię gdzie znajoma Panna Młoda na kilka dni przed ślubem odbrała swoją „wymarzoną” suknie od krawcowej i była one daleka od jej marzeń, po prostu okropna – nie dało się jej nosić. a co gorsza na szybko musiała kupować nową – a tamta wylądowała w śmieciach:(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *