O MIŁOŚCI

O MIŁOŚCI

Witam wszystkich szczęśliwych, którzy lubią czytać o miłości.

To będzie tylko radosne pisanie. Wszystko, co opiera się na Miłości jest warte naszej uwagi i naszego czasu. Nikt nigdy nie widział spacerującej po parku Miłości, ani tym bardziej przechadzającej się po biurze, ale prawdopodobnie  wszyscy mamy niejasne przekonanie, że kiedy patrzymy na ukochanego człowieka, to właśnie takie uczucie nam towarzyszy.

Prawdziwy ślub jest zawsze z miłości i o takich chcę pisać, ale, jeśli ktoś jeszcze nie zdążył się zakochać, to niech to szybko zrobi, bo życie  bez miłości zupełnie nie ma sensu. Zapewniam Was, że zakochać się można zawsze. Każdy z nas składa się z nieskończonych tomów fascynującej literatury, która to zawiera i dobrą prozę i subtelną poezję. Jeśli tylko potrafimy otworzyć się na piękno, wtedy szybko znajdziemy je wokół nas i pokochamy.

Instytucja Wedding  Planera to zdaniem niektórych przesada i luksus. To jednak mylna koncepcja. Udane wesele to zespół bardzo wielu warunków, które muszą się zaistnieć w jednym czasie. Można powiedzieć, że konsultanci ślubni są skutkiem mody, którą zalewa nas Zachód.  Ja uważam, że Polacy są narodem indywidualistów, romantyków, a od kilkudziesięciu lat stają się tez coraz  bardziej pragmatyczni. Stres o każdy detal wesela nie rozjaśni uśmiechem Waszej twarzy. Potrzebujecie spokoju i pewności. Potrzebujecie kogoś,  kto za Was zajmie się wszystkim. To możemy być My.

TAGS:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *